Inzerce rodinných domů
Cena:
Změněno: 24.06.2024 v 12:09 ID: 19062732
Kód zakázky: 0155, Chcete bydlet nebo podnikat v samotném srdci Beskyd pod Lysou horou? Denně se kochat nádherným výhledem na okolní přírodu a hory? Tak možná právě na Vás čeká tato nemovitost s velkým potenciálem.

Nabízíme Vám jedinečnou nemovitost, která se nachází v katastru obce Frýdlant nad Ostravicí, část Lubno, v těsném sousedství katastru obce Malenovice. Celková užitná plocha tohoto dvoupodlažního domu je 370 m2. K domu náleží pozemek s rozlohou celkem 5 300 m2. Pozemek je mírně svažitý, zarostlý původními ovocnými dřevinami a travnatým porostem.

V současné době nemovitost prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Dům v rámci rekonstrukce dostal novou střešní krytinu, je opraven obal nemovitosti, vyměněny jsou okna a dveře. V části nemovitosti je vybudována nová základová deska. V přízemí je rozvedena elektroinstalace, rozvody vody a odpadu, vylita podlaha.
V domě je uskladněn materiál, který je určen pro zateplení fasády.
Dům má vlastní studnu, čištění odpadních vod je řešeno kořenovou čističkou.

V přízemí nemovitosti jsou naplánovány tři pokoje, veliký obývací pokoj s krbem, kuchyň, sociální zázemí, sauna, kolárna. V podkroví jsou vystavěné příčky pro čtyři samostatné ložnice, každá s vlastním sociálním zařízením.
Výhodou je, že si můžete interiér nemovitosti (podlahy, barvy povrchů, kuchyňský kout, sociální zařízení) zařídit přesně podle svých představ. K dispozici je kompletní seznam provedených práci v rámci rekonstrukce.

Tento dům má velký potenciál a několik možností využití. Dům lze využít pro bydlení, rozdělit jej na samostatné bytové jednotky či spojit bydlení s podnikáním, nebo rekreaci.

Dům nabízí svou polohou veškeré možnosti občanské vybavenosti, jak blízké golfové resorty Čeladná a Ostravice, stejně tak širokou nabídku sportovního vyžití po celý rok. Nedaleko se nachází příjemná stylová restaurace Borová.

Zaujala Vás tato nabídka? Věřím, že ano, protože domů s takovým otevřeným výhledem a širokou škálou využití se moc nevidí. Ozvěte se, rádi s Vámi probereme vše, co Vás bude zajímat, případně se na Vás budeme těšit na prohlídce, nemovitost opravdu stojí za to vidět.

Kontakt

SMILE reality s.r.o.

Komenského 438, 738 01, Frýdek-Místek
www.smilereality.cz

Více informací o SMILE reality s.r.o.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: