Inzerce chat a chalup
Cena:
Změněno: 19.06.2024 v 10:13 ID: 19062321
Kód zakázky: 306-NP83107, Hledáte místo, kde si můžete odpočinout od městského shonu a načerpat novou energii? Tato nádherná chata, obklopená přírodní krásou, je přesně to, co potřebujete!

Jedná se o nádherné místo v srdci Beskyd, které si hned zamilujete.

Nabízím Vám k prodeji rekreační chatu v obci Lubno. Najdete zde klid a pohodu. Jedná se o klidné místo zcela mimo turistických stezek a davů turistů. A Pokud jste sami zapálení turisté, tak se dostanete na hlavní turistickou značku na Lysou horu za 5 minut přes dvě louky.

Konstrukčně se jedná o smíšenou stavbu se zděným suterénem, přízemí a podkroví je dřevostavba.

Chata je celo-podsklepená. V suterénu se nachází původní garáž, nyní dílna s technickým zázemím (zde je umístěno čerpadlo na vodu ze studny a police pro uskladnění drobného nářadí), a další dvě místnosti. Aktuální majitelé suterén využívali jako další jednotku s kuchyňským zázemím a obývákem s ložnicí

V přízemí chaty je prostorný obývací pokoj s rozkládací sedačkou, který propojuje kuchyň a jídelní kout. Jsou zde umístěny kamna, která pohodlně a rychle vytopí celou chatu i do horních podlaží přes chytré průduchy. Hlavní dominantou je nicméně krásný velký krb, který můžete také použít pro vytápěná chaty. Kuchyň je útulná a stejně jako celá chata velmi vkusně zařízena. V přízemí se dále nachází krásná lodžie se vstupem s obývací částí. V přízemí je dále zádveří, koupelna s vanou a toaletou.

Po schodišti v předsíni se dostanete do patra, kde jsou dvě samostatné ložnice. Jedna s výhledem do zahrady, druhá s balkonem na les.

Další nadzemní podlaží – podkroví – do kterého se dostanete průlezem po žebříku, má nižší podchozí výšku (cca 150 cm). Ale neznám děti, které by tam nechtěli spát. Je zde i dostatek dalšího úložného prostoru.

Nemovitost je napojena na elektrickou rozvodnou síť, voda je do chaty přivedena pomocí čerpadla ze studny, odpady svedeny do jímky. Vytápění je zajištěno kamny v přízemí. Zdrojem teplé vody je elektrický bojler. Je možné připojení na společné sousedské Wi-Fi. Chata se prodává včetně vnitřního vybavení.

Jako bonus je pět minut chůze od chaty se nachází i přírodní studánka s pitnou vodou.

Na pozemku se dále nachází malá kůlna na uskladnění zahradního vybavení. Na zahradě je také posezení s ohništěm. Na udržované travnaté zahradě jsou vzrostlé stromy, keře a okrasné květiny.

Parkování je pohodlné přímo u chaty. Asfaltová a zpevněná komunikace vede až k chatě. Příjezd je po obecní komunikaci.

Tato chata se nachází na klidném místě, daleko od turistického ruchu, což zaručuje naprostý klid. Oplocená zahrada s výsadbou po obvodu dává uživatelům chaty maximální soukromí. Zároveň je však v dobrém dojezdu z okolních měst. Místo je také výborným výchozím bodem do další částí Beskyd jakou jsou Čeladná, Malenovice, Ostravice, a Kunčice pod Ondřejníkem.

Nepromeškejte příležitost vlastnit tento klenot v srdci přírody! Bližší informace Vám rád sdělím na prohlídce osobně. Zavolejte mi ještě dnes a naplánujte si prohlídku.

Kontakt

Ing. Václav Adamčík

RE/MAX Centrum

Porážková 3339/46, 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.remax-centrum.cz

Více informací o RE/MAX Centrum


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: