RE/MAX Centrum

Jsme RE/MAX Centrum a působíme ve všech klíčových městech Moravskoslezského kraje. Jsme součástí stabilní a nejúspěšnější sítě realitních kanceláří po celém světě, která již 9. rokem obhájila titul SUPERBRAND.

Pomůžeme Vám nemovitost prodat, pronajmout, koupit, financovat. Profesionálně. Doporučení a reference hovoří za nás.

4 důvody, proč spolupracovat s námi:

1. Jsme vidět  

Nemovitosti prodáváme aktivně a placeně na všech dobrých realitních portálech. Super benefitem je dosah sítě realitních kanceláří RE/MAX v celé ČR i za hranicemi, díky čemuž prodáváme nemovitosti rychleji a za nejvyšší možnou cenu.

2. Silná značka, lepší výsledek

RE/MAX je nejznámější realitní značkou a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků = spolupracujete s těmi nejlepšími makléři.

3. Etické jednání

Jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem, RE/MAX Reklamačním řádem, řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků a RE/MAX Profesionálními prodejními standardy = znalosti a profesionalita makléřů jdou spolu ruku v ruce.

4. Neustále se vzděláváme

Všichni naši makléři absolvovali školení a certifikace. Pravidelně se vzdělávají v RX Akademii, která poskytuje kvalitní vzdělávací program založený na mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX.

Každá situace má řešení. Zavolejte, projednáme cokoli.

Kontakt

RE/MAX Centrum

Porážková 3339/46
702 00, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz

Ukázat na mapě

Naše aktuální nabídka

Inzeráty uživatele z: