PENZION U SURFU

Hospůdka u SURFu je součástí hudebního vydavatelství SURF Blansko. Se svými 180 místy (restaurace, salonek, koliba, Bufík dědy SURFáka) nabízí příjemné prostředí s velkým výběrem jídel a nápojů, a to vše dle přání zákazníka. Restaurace svoji velkou kapacitou je vhodná pro oslavy s větším počtem hostů (60 - 90 osob svatby, semináře atd.). Útulný salonek je určen pro akce menšího druhu (40 - 60 osob narozeniny, prezentace atd. Pro firemní večírky, školení atd je určena naše Koliba, ve které zpříjemňuje atmosféru praskající dřevo v krbu. Pro méně náročné je určen náš Bufík u dědy SURFáka, ve kterém máte možnost udělat jakoukoliv akci, dle vašeho přání (30 - 50 osob). Po příjemně stráveném dnu můžete u nás spočinout i přes noc. Máme pro vás připraven náš penzion se vším, co je potřebné.

Kontakt:

PENZION U SURFU
Kotvrdovice 95
67907, Kotvrdovice

Telefon: work 516417634
Fax: fax 516417973

E-mail:
Web: www.surf.cz


Přidat tuto firmu do mé složky

Úvodní strana  > Katalog firem  > Cestování a ubytování  > Penziony  > PENZION U SURFU


Přihlášení uživatele:Zaregistrujte se ZDARMA

Nápověda | Mapa inzerce | Kontakty | RSS | Mobilní verze webu


© 2014 AVÍZO, a.s.

Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru AVÍZO.cz jsou bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. zakázány.
Provozovatel serveru AVÍZO.cz nemůže ověřit a nezodpovídá za pravdivost údajů v inzerátech uveřejněných na serveru AVÍZO.cz!


TOPlist