Inzerce rodinných domů
Cena:
12 000 000 Kč
Změněno: 12.02.2024 v 18:12 ID: 18890619
V této úžasné beskydské krajině je k prodeji rodinný dům se zahradou a stavební parcelou o rozloze 1461 m2 se dvěma rybníky a loukou . Zastavěná plocha rodinného domu, zahradního domku a nádvoří je 675 m2. Celkové plocha celé nemovitosti tvoří 28.000 m2.
Jedná se o samostatný dům s obyvatelným přízemím o velikosti 3+1.V podkroví je možnost vybudovat další obytné prostory. Konstrukce budovy je smíšená a její stavebně-technický stav je odpovídající, byla znát dobrá údržba. Budova prošla částečnou rekonstrukcí a je celá zabezpečena alarmem. Střecha je opatřena komínem a vikýřem. Střecha je plechová a opatřena žlaby se svody. Vchodové dveře jsou dřevěné plné. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné i dřevěné prosklené. Okna domu jsou plastová se žaluziemi a parapety. Koupelna je vybavena vanou, WC je součásti koupelny, obklady jsou keramické. Podlahy jsou pokryty plovoucími podlahami a částečně i dřevěnými podlahami. V kuchyni se zachovala stará keramická pec, která může sloužit i k vytápění. Celý dům je jinak kompletně vytápěn plynovým kotlem. Radiátory jsou ve všech místnostech. V obývacím pokoji jsou krbová kamna pro chladnější večery,pokud nechceme topit plynem v rámci úspor. Pitná voda je zajištěná vlastní studnou. Nemovitost je celá podsklepená a ve sklepě se nachází domácí vodárna.
Nemovitost se nachází v klidném místě s velmi dobrým celoročním přístupem. Výborná poloha ve velmi žádané beskydské lokalitě uprostřed přírody. V blízkém dosahu jsou obce Frenštát, Pustevny či Radhošť, Javorník, Ondřejník, možnost výletů do okolí Čeladné, Frýdlantu nad Ostravicí, Ostravice, Smrk a na Lysou horu.
Trojanovice jsou obec v Moravskoslezském kraji. Rozprostírají se při úpatí Moravskoslezských Beskyd pod masívy Noříčí hory (1047 m n. m.), Radhoště (1129 m n. m.) a Velkého Javorníku (918 m n. m.)
cena : 12.000.000,- Kč

tel 732369931

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: