Inzerce bytů
Cena:
20 000 Kč/měsíc
včetně provize
Změněno: 02.05.2024 v 09:27 ID: 19008656
Kód zakázky: 59261, Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu prostorný, plně vybavený byt 4+kk o obytné ploše 78 m2 s balkónem a sklepní kójí. Byt se nachází v 9. patře s orientací na západ, což nabízí úchvatný výhled na celé město Brno. Díky omezením ze strany města je zajištěno, že váš výhled nebude nikdy zastiňován žádnou novou výškovou budovou.

Interiér bytu prošel nedávnou rekonstrukcí chodby, koupelny, toalety a jednoho pokoje. Koupelna je vybavena speciálním bojlerem, který umožňuje individuální nastavení teploty vody pro okamžitý komfort. V nabídce je vybavená kuchyň.

Byt se nachází v klidné lokalitě brněnských Vinohradů, je ideální pro rodinu s dětmi ovšem také jako studentské bydlení. 2 minuty chůze od bytu je zastávka MHD a do centra Brna se dostanete za 20-30 minut.

Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí elektrických obvodů a oken. Celkové měsíční náklady spojené s užíváním bytu včetně fondu oprav činí cca 8.000 Kč + elektřina. V bytě jsou měděné stoupačky a na fondu oprav se nachází přeplatek.

Majitel provádí v bytě lehké rekonstrukce a úpravu interiéru. Z tohoto důvodu bude k nastěhování od 1.7.2024

Budeme se na Vás těšit na osobní prohlídce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: