Cena: včetně provize
Změněno: 12.02.2024 v 15:03 ID: 18894996
Kód zakázky: 57099, Dovolujeme si Vám nabídnout skvělou příležitost koupě rodinného domu s číslem popisným a napojením na veškeré inženýrské sítě, který je určen k celkové přestavbě na ulici Zelené ve Frýdku - Místku.

Tento dům o současné zastavěné ploše 93m2 je postaven na pozemku o celkové ploše 225m2 a je součástí bloku rodinným domů s malou zahrádkou v zadní části, kde zbývá dostatek místa pro vybudování odpočinkové zóny s velkým soukromím.

Součásti prodeje je i projekt s kompletní dokumentací a povolením pro přestavbu, který počítá s rozšířením a zvýšením na dvě obytné patra o dispozici 5kk.

Aktuálně se na pozemku již nachází materiál ( tvárnice YTONG ) na celou přestavbu.
Podrobnější dokumentaci k přestavbě domu Vám rádi poskytneme.

Samotný Frýdek-Místek nabízí rozvinutou infrastrukturu s veškerou občanskou vybaveností a maximální komfort pro lidi nejrůznějšího věku i životního stylu. Naleznete zde obchodní centrum, nemocnici, lékárny, restaurace a kavárny, široké spektrum služeb i škol, místa určená k odpočinku, stejně tak bohaté aktivní sportovní vyžití ve všech sezónách roku. Ty sportovně založené potěší bohatý výběr turistických destinací. V nejbližším okolí je hojně vyhledávaným turistickým cílem například královna Moravskoslezských Beskyd Lysá hora či Hukvaldy, vyhlášené monumentálním hradem nebo golfovým hřištěm. Pro milovníky umění je zase Frýdek-Místek městem s bohatou kulturní tradicí, disponuje několika divadelními i klubovými scénami, kinem nebo například multifunkční halou pro pořádání velkých kulturních akcí.
Pro více informací kontaktujte naši zákaznickou linku, doporučujeme prohlídku.
Rádi vám také pomůžeme s vyřešením financování koupě a přestavby této nemovitosti, financím se věnujeme již 25 let.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: