Cena: včetně provize
Změněno: 11.06.2024 v 12:00 ID: 19063574
Kód zakázky: 61058, Bydlení v bezprostřední dostupnosti přírody v klidné lokalitě. Právě toto splňuje tento dům v obci Vernéřovice na Broumovsku.

Obec Vernéřovice čítá kolem 300 obyvatel a disponuje občanskou vybaveností v podobě obecního úřadu, obchodu s potravinami, pošty, dětského hřiště a základní a mateřské školy.

Nachází se pár minut jízdy od hranic s Polskem a 9 km od Broumova. Zároveň je pár minut jízdy od nedalekého Meziměstí, kde naleznete např. koupaliště nebo volnočasové a obchodní centrum Walzel.

Dům starý odhadem 80 let je umístěn na klidném místě mimo hlavní silnici a zaručuje tak poklidné žití pro rodinu. Disponuje dvěma obytnými podlažími, přízemím a podkrovím a jeho dispozice v současnosti činí 4+1. Orientační užitná plocha obytných prostor (1. NP a 2. NP) činí 108 m2.

Pokud jde o technické parametry, dům má provedenou hydroizolaci formou asfaltové lepenky. Vodovodní a odpadní rozvody v domě jsou v plastovém provedení. Odpady v domě jsou řešeny septikem. Zdroje vytápění jsou zde tři - kotel na tuhá paliva, krbová kamna s keramickou komínovou vložkou a v současnosti nevyužívaný elektrokotel.

V domě jsou plastová okna dvojskla a za současných majitelů došlo k rekonstrukčním zásahům v přízemí. V obývacím pokoji a dětském pokoji se vybudovaly nové sádrokartonové stropy, osvětlení, elektroinstalace, stěny, plovoucí podlaha a krbová vložka. Dále v chodbě a předsíni byly zbudované nové obklady a dlažba. V poslední řadě se prováděla výměna podlahové krytiny v kuchyni za plovoucí podlahu spolu s výměnou kuchyňské linky.

Dům je podsklepený, nabízí spoustu užitného prostoru a zároveň slouží jako technická místnost a kotelna.

Na pozemku naleznete garáž určenou ke kompletní rekonstrukci a zahradní zázemí pro příjemné trávení společných chvil s rodinou či přáteli.

Roční provozní náklady na provoz včetně rozpočtených nákladů na tuhá paliva v současnosti činí kolem 6 000 Kč/měs.

V případě zájmu neváhejte zanechat poptávku a makléř se vám v nejbližší možné době ozve. Jsme schopni zajistit i výhodné financování koupě.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: