Inzerce komerčních prostor
Cena:
10 990 000 Kč (17 669 Kč/m²)
Změněno: 26.03.2024 v 01:00 ID: 18818857
Kód zakázky: 4024, Restaurace a saunový svět v krásném prostředí Beskyd, umístění nabízí celou řadu využití jak pro turisty, sportovce i ty, kteří hledají odpočinek. Součástí je pozemek, který byl původně zamýšlen k zastavení ubytovacími prostory. Objekt je vedený jako občanská vybavenost.

Restaurace
Společenský sál pro akce
Saunový svět
Tak tohle definuje objekt v obci Lubno, ve Frýdlantu nad Ostravicí, v centrální části Beskyd na úpatí Lysé hory. Nedaleko v sousední obci Malenovice jsou sjezdovky na lyžování, v létě zde projíždí mnoho turistů na kole po místní cyklostezce.

Objekt je ve skvělé kondici a je okamžitě využitelný.

Původní dům z roku 1902 a v něm sídlící restaurace u Bumbaly byla v roce 2012 kompletně přestavěna na současnou moderní restauraci s přístavbou sauny.

Bar i kuchyň jsou vybaveny profesionálními gastro vybavením. V restauraci je italská pec na pizzu na dřevo.

Velký sál je vybaven dataprojektorem a plátnem s 5+1 hifi audio soustavou, s inteligentním osvětlením LED světel, včetně barevných pocitových tónů.

Wellness vládne dvěma oddělenými prostory s finskou saunou na dřevo, s posezením širým nebem, odpočívárnami a ochlazovacími bazénky.

Přiléhající pozemek skýtá možnost investice a rozšíření objektu o ubytovací kapacity a vytvoření příjemný celek a zázemí v turisticky oblíbeném a navštěvovaném podhůří Beskyd. Že to dává smysl, svědčí několik dalších ubytovacích prostor v těsné blízkosti.

Část mobiliáře, který je vyobrazen v prezentaci není součástí ceny nemovitosti a prodává se zvlášť, cenu a seznam vám zašlu na vyžádání. Pro bližší informace či domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontakt

BO! reality a finance

Husova 406, 73961 , Třinec
www.boreality.cz

Více informací o BO! reality a finance


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: