Inzerce rodinných domů
Cena: včetně provize, právního servisu, advokátní úschovy
Změněno: 01.03.2024 v 12:32 ID: 18759451
Kód zakázky: 219722, Rodinný dům pod Cvilínem je ideálním místem pro každého, kdo chce bydlet uprostřed zeleně s výhledy na vzdálený Praděd a další vrcholky Hrubého Jeseníku, a přesto ve výhodné blízkosti
centra. Jedná se o jednopatrovou moderní dřevostavbu s pultovou střechou. Dispoziční řešení domu 5+kk (113 m2) s terasou (55,35 m2) a zahradou (817 m2) uspokojí nároky rodinného nízkoenergetického bezbariérového bydlení. Velkoformátová okna s trojskly v obytných místnostech skvěle propojují interiér s exteriérem a zaručují tak dostatek přirozeného světla.
K domu náleží zastřešená terasa a parkovací místa pro dva automobily zabezpečené pojízdnou elektricky ovládanou branou. Prostorná zahrada se postará o zajištění soukromí a poskytne možnost relaxace s rodinou a přáteli.
Jižně orientovaný obývací pokoj (39 m2) je ze dvou stran prosvětlený a má přípravu na krbová kamna. Součástí bude kuchyňská linka vybavená spotřebiči(viz. vizualizace).
Dům dále disponuje ložnicí (14,2 m2) a třemi neprůchozími pokoji, jenž jsou propojené chodbou. Všechny obytné místnosti mají přímý vstup na terasu a zahradu. Luxusní koupelna obsahuje velkoformátové obklady, vanu, sprchový kout, dvojumyvadlo, záchod i bidet. Podlahy jsou vinylové, laděny do přírodních barev, stejně jako obložky a dveře.
V technické místnosti je druhá toaleta a tepelné čerpadlo, kterým lze vytápět, chladit a ohřívat vodu. Samozřejmostí je i rekuperace, jenž zajistí čerstvý vzduch bez tepelných ztrát a reguluje vlhkost.

O výjimečnosti této nemovitosti a atraktivitě lokality se přesvědčíte osobní prohlídkou, těšíme se na Vás.

Kontakt

Linda Lysická

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: