Inzerce bytů
Cena: včetně provize
Změněno: 19.04.2024 v 09:58 ID: 18885057
Kód zakázky: 56442, Hledáte nadstandardní bydlení v klidné lokalitě a nádhernou okolní přírodou? Pak pro Vás máme byt 2+1 o rozloze 57 m2. Celý bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí. Samotný byt se nachází v 1. patře. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. Byt lze využít i jako investici - například udělat si z něj apartmán a pronajímat jej. Při maximálním vytížení všech bytů s přehledem vydrží celý rok. Celková nemovitost působí velmi příjemným dojmem, zejména společné části budovy jsou úctyhodné. Pro nasátí atmosféry doporučuji si sjednat prohlídku, rádi Vás na ni uvidíme.

Součástí bytu je i podíl na pozemku. Toto místo bude ideálním místem pro relaxaci, grilování a zahradničením. Okolní příroda pak poskytuje mnoho možností pro procházky, cyklistiku a další outdoorové aktivity.

Tento byt je vhodný pro jednotlivce, páry nebo malé rodiny, a nabízí ideální kombinaci venkovského života a moderního komfortu. Navíc vesnice, ve které se nachází, nabízí klidný životní styl, zároveň však umožňuje snadný přístup do okolních měst pro pracovní nebo nákupní potřeby. Celkově je tento byt připraven na okamžité nastěhování a nabízí možnost užívat si klidného života ve vesnickém prostředí s blízkým přístupem k přírodě.

Liberec - 29 minut autem

Stráž pod Ralskem - 16 minut autem (Penny market)

Osečná - 6 minut autem (potraviny)

V případě zájmu o bližší informace, či prohlídku bytu nás kontaktujte, rádi Vás bytem provedeme.

Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.

Kontakt

REALITYSPOLU

Bucharova 1423/6 Office Park Nové Butovice (Budova B), 158 00, Praha 5
www.okrealitnisluzby.cz

Více informací o REALITYSPOLU


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: