Inzerce volných pracovních míst

Rádi bychom v našem týmu přivítali kolegu/kolegyni, který je zvyklý pracovat samostatně a pečlivě ve svěřené oblasti.
Nástup možný IHNED.
Místo výkonu práce: naše farmy v okr. Pardubice (Čeperka, Holice)
Pracovní náplň: střídač na chovy, zástup v době dovolených, při nemoci, výpomoc stávajícímu zootechnikovi při nárazových pracích
Profil ideálního kandidáta:
- SŠ vzdělání (nepožadujeme vzdělání v oboru, vše potřebné Vás naučíme)
- Organizační schopnosti
- Časová flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost
Co Vám nabídneme:
- Jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na účtu
- HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Zvýhodněné ceny na firemní výrobky
- Stravenkový paušál
- Dobré platové podmínky, čtvrtletní / roční odměny, odměny při životních jubileích a odměny za odpracované turnusy
Uvítáme, když nastoupíte co nejdříve.
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál, zvýhodněné zaměstnanecké ceny na naše výrobky, včtvrtletní a roční odměny
Kontakt: p. Bohuňková, tel.: 733 787 647, email: petra.bohunkova@machdrubez.cz

pracovní poměr od: 22.04.2024, mzda: 30000 - 45000

Obor činnosti: Zemědělství a lesnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné