Inzerce volných pracovních míst

Jsme rodinná firma zabývající se výrobou indukčně nahřívaných ocelových trubkových ohybů pro teplovody, plynovody a ropovody, které vyvážíme do celého světa. Pro náš výrobní závod H.J.H.PIPETECH spol. s.r.o. v Dolní Bečvě hledáme do svého týmu kolegy na obsazení pracovních pozic:
1. ZKUŠEBNÍ TECHNIK
Náplň práce:
• práce v akreditované zkušební laboratoři
• destruktivní zkoušení ocelových trubkových ohybů
• příprava vzorků pro metalografické zkoušení (broušení, leštění, leptání)
• práce na PC (Excel, Word)
Požadavky:
• SŠ vzdělání technického směru
• zodpovědný přístup
• praxe v oblasti destruktivního zkoušení kovů výhodou
• NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
2. OBSLUHA HORIZONTÁLNÍ VYVRTÁVAČKY
• opracování svarových hran ocelových trubkových ohybů o průměru 60 až 1.422 mm
• převoz a skladování ohybů
• práce s jeřábem
Požadavky:
• praxe v oboru výhodou
• práce v nepřetržitém provozu ve 12hodinových směnách

3. OBSLUHA OHÝBACÍHO STROJE
• obsluha ohýbacího stroje pro ohýbání indukčně zahřívaných ocelových trubkových ohybů o průměru 60 až 1.422 mm
• rozměřování, převoz a skladování trubek a ohybů
• navařování / pálení trubek a ohybů
• práce s jeřábem, bočním nakladačem a vysokozdvižným vozíkem
Požadavky:
• SŠ vzdělání technického směru (oblast elektro výhodou)

Nabízíme:
• zaškolení do pracovních pozic
• zázemí malé rodinné firmy s dlouholetou tradicí
• adekvátní platové ohodnocení včetně příplatků za směnovost
• příspěvek na stravování
• pololetní prémie

Kontaktní osoba: Pavel Honajzer, tel 774 415 909, e-mail: honajzer@hjhpipetech.com

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Zaměstnavatel Vzdělání: Střední

Kontakt