Požadujeme:
- min. střední odborné vzdělání (výuční list v oboru údržbář, opravář, zámečník nebo instalatér)
- řemeslná a manuální zručnost, technické myšlení
- ŘP sk. B (T a další skupiny výhodou, výhodou je i zkušenost s prací se zahradním traktůrkem)
- praxe na obdobné pozici výhodou (absolventy zaškolíme)
- spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup a schopnost samostatné práce

Popis pracovní pozice:
- provádění dílčích údržbářských prací v rámci jednotlivých budov i v celém areálu (sestavování a opravy nábytku, dveří, kování, údržba nátěrů, údržba venkovních ploch aj.)
- oprava a udržování ručního nářadí
- odstraňování poruch drobných technických zařízení
- montáž a opravy vodoinstalací a předmětů připojených ke kanalizaci, vodu a plyn
- montáž a opravy systémů ústředního vytápění s kotelnami a strojovnami
- realizace drobných malířských prací

Nabízíme:
- nástup možný ihned, jednosměnný provoz
- zázemí stabilní organizace
- příspěvky z FKSP
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

pracovní poměr od: 19.04.2024, mzda: 21300 - 30000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen