Inzerce volných pracovních míst

Místo pracoviště: Spartakovců 6014/3d, Poruba, 708 00 Ostrava

Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek

Kdo jsme:
Jsme rostoucí rodinná firma s dlouholetými klienty. Zpracováváme účetnictví a vedeme administrativní agendu pro Společenství vlastníků jednotek a Bytová družstva.

Co hledáme :
Hledáme nového kolegu/kolegyni, který umí pracovat v týmu, vykomunikuje si s klienty podklady a zároveň bude reprezentovat naši kancelář.
Je pro nás důležitější vztah k práci, než praxe nebo znalost v oboru. Budeme rádi za praxi v účetnictví a systému POHODA, ale není to podmínka.
Hledáme parťáka samostatného, pečlivého a zodpovědného, který bude mít zájem o práci a bude proaktivní.
Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy.

Náplň práce:
- evidence přijatých faktur/dokumentů (pošty)
- zpracování příchozích faktur, zajištění schválení úhrady faktur
- zadání do systému POHODA
- likvidace faktur na bankovní výpis, účtování bankovních výpisů
- účtování mezd
- další administrativa (komunikace s dodavateli služeb klientů, objednávání služeb dle instrukcí klientů, zajišťování revizí, zpracování pozvánek na shromáždění…)

Co požadujeme:
- ukončené min. středoškolské vzdělání s maturitou
- preferujeme zkušenost v oblasti účetnictví
- pracovitost, samostatnost, pečlivost, zaměření na detail
- dodržování termínů
- znalost Microsoft Office – zejména EXCELu a OUTLOOKu
- chuť pracovat a spolupracovat, hledat řešení

Co nabízíme:
- jistotu práce ve stabilní firmě
- možnost učit se a rozvíjet se
- pracovní doba na zkrácený úvazek

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Zaměstnavatel Vzdělání: Střední

Kontakt