TŘ z:6/5/2024
Náplň práce:
- koordinace týmu osobní asistence při tvorbě individuálních plánů
- spolupracuje s pracovníky přímé péče
- sleduje legislativní změny
- zajišťuje sociální a metodickou práci na středisku a poskytuje základní sociální poradenství
- vede potřebnou dokumentaci a evidenci na středisku.
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zákona 108/2006 Sb.
- předložení výpisu z RT
- znalost práce na PC
- ŘP sk. B (aktivní řidič)
- orientaci v legislativě sociálních služeb
- zkušenost v práci se seniory
- znalost standardů kvality sociálních služeb
- samostatnost, zodpovědnost, empatii, komunikační dovednosti.
Doporučeno:
- očkování proti hepatitidě typu B.
Nabízíme:
- pravidelné odborné vzdělávání, 7 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

do: 06.05.2025, mzda: 34000 - 35000

Obor činnosti: Farmacie a zdravotnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyšší odborné