Na předchozí inzerát

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali
bez pomoci.
Popis pracovní pozice: klíčový pracovník pro klienty s duševním onemocněním služby Domino; cílovou skupinou jsou osoby starší 18ti let s duševním onemocněním; individuální práce s klienty; skupinová práce s klienty; základní sociální poradenství
Požadujeme: vyšší odborné, vysokoškolské vzdělání - dle zákona č. 108/2006 Sb., zákon o sociálních službách, které je podmínkou dle příslušného zákona; zkušenost s prací s lidmi s duševním onemocněním výhodou; znalost SQSS a individuálního plánování; orientace v sociální sféře; práce s PC (word, excel atd.); řidičský průkaz sk. B; trestní a morální bezúhonnost; osobnostní zralost; respektování etických hodnot Charity (Etický kodex Charity ČR); schopnost práce v týmu; vysoké pracovní nasazení; spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, kreativitu; velmi dobré komunikační a organizační dovednosti; schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování
Nabízíme: práce na HPP 1,0 úvazku (40 hodin týdně) v ambulantní formě služby; smlouva na dobu určitou s možností prodloužení; pružnou pracovní dobu; dovolená 5 týdnů; 2 dny sick days; základní mzdu 30 800 Kč, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení, možnost dalších odměn; vzdělávání a podpora osobnostního růstu; zázemí stabilní organizace, příjemné pracovní prostředí; smysluplnou práci v zajímavé oblasti v malém profesionálním týmu; možnost podílet se na rozvoji služby; pravidelné týmové i individuální supervize; možnost stáže v rámci spolupracujících organizací; mobilní telefon a notebook
Nástup: dle dohody, ideálně však od 1. 7. 2024
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu personalni@cbudejovice.charita.cz, tel. 731 604 478.
Bližší informace o pozici Vám poskytne vedoucí služby Mgr. Denisa Kroupová tel. 776 655 343, denisa.kroupova@cbudejovice.charita.cz. pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 30800

Obor činnosti: Farmacie a zdravotnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyšší odborné