místo výkonu práce : Stará Ježnická 1556/1, Krnov
Požadujeme:
o ÚSO vzdělání
o Zkušenosti s prací ve skladě
o Oprávnění k obsluze VZV výhodou
o Fyzickou zdatnost
o Základní znalost práce na PC
o Systematický přístup k práci
o Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
Pracovní náplň:
o Příjmy dodávek materiálů na sklad
o Výdeje materiálů ze skladů na provozy
o Garance a kontrola správnosti uskladnění zboží
o Koordinace nakládek a vykládek zboží
o Manipulační činnosti
o Operativně obsluha VZV
o Fyzická péče o sklad a plochy skladu
o Evidence příjmů a výdajů v podnikovém informačním systému
o Provádění fyzických inventur
o Operativní zajištění více skladových míst

dotované závodní stravování, příspěvek na dopravné, prémie, odměny, 20 + 5 dní dovolené

Hlásit se na e-mail holla@kos.cz
pracovní poměr od: 01.05.2024, mzda: 25000 - 30000

Obor činnosti: Logistika a doprava nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen