Požadavky:
- Ochota, zodpovědnost a spolehlivost
- Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
- Praxe ve skladu a zkušenost s řízením VZV výhodou
- Řidičské oprávnění skupiny B výhodou
- Znalost práce na PC

Pracovní náplň:
- Příjem, skladování a kontrola zboží a materiálu
- Odbavování zásilek
- Používání čtečky čárových kódů
- Obsluha manipulačních prostředků (VZV)
- Zajištění související dokumentace a evidence

Nabízíme:
o Práci v jednosměnném provozu (pouze ranní směna); volné víkendy, svátky
o Příspěvek na stravování, možnost závodního stravování
Káva na pracovišti zdarma
o Docházkový bonus
o Zázemí české stabilní společnosti zabývající se výrobou vzorníků
o Zajímavou a různorodou práci s plnou odpovědností za výsledky

Životopisy zasílat na e-mail: marketa.kalabova@maxxisample.cz
pracovní poměr od: 23.04.2024, mzda: 25000 - 27000

Obor činnosti: Logistika a doprava nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen

Kontakt