Inzerce volných pracovních míst

ŘIDIČ - ODVOZY MOBLNÍCH DOMŮ A OPRAVY NA MOBILNÍCH DOMECH
Nástup možný ihned.
Jsme jedni z největších prodejců nových i použitých mobilních domů v České republice a na Slovensku.
Náplň práce:
Hlavní náplní práce nabízené pozice je aktivní řízení - rozvozy mobilních domů klientům, příprava mobilních domů na rozvozy, opravy na mobilních domech a manuální práce na dvou pracovištích - Rožnov pod Radhoštěm a na druhé pobočce, kterou máme v Kolíně.
Jedná se o práci na plný úvazek (HPP) 40h/týdně - pružné pracovní doby/nerovnoměrně rozvržená prac. doba, 20 dní dovolené, mzda dohodou. Zkušební doba je dvouměsíční, HPP na dobu určitou, poté možnost prodloužení smlouvy.

Co od Vás očekáváme:
- Řidičský průkaz sk. B, C, E - aktivní řidič
- Manuální zručnost
- Vše další potřebné Vás zaučíme.
Pokud budete mít zájem o tuto pracovní pozici, neváhejte se ozvat na číslo: 775 334 455 nebo zašlete životopis na e-mail: dorotik@marvel-mobilnidomy.cz.
Pozice je prozatím na dobu určitou, po určité době je možnost prodloužení smlouvy.
do: 31.12.2024, mzda: 45000 - 55000

Obor činnosti: Logistika a doprava nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: