Na předchozí inzerát

Náplň práce: zejména vedení správního řízení dle stavebního řádu a vyhotovování příslušných rozhodnutí, vedení správního řízení k odstranění nepovolených staveb, zpracovávání podkladů pro vypracování statistických výkazů, projednávání přestupků na úseku stavebního řádu a ukládání pokut, prověřování oprávnění k projektové a inženýrské činnosti, provádění staveb a odborného vedení staveb, provádění státního stavebního dohledu v souladu se stavebním zákonem, zadávání údajů do RÚIAN.
Plat v závislosti na délce započitatelné praxe + osobní příplatek po zapracování.
Požadujeme: schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost. Vzdělání a praxe v souladu s ust. §30a zák. č. 283/2021 Sb., stavební zákon, výhodou.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na produkty spoření na stáří a další benefity, možnost trvalého vzdělávání, podporu profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, školení, semináře kurzy).
Písemné přihlášky zasílejte v termínu do 23.5.2024 na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 19 Rakovník.
Více informací na www.mesto-rakovnik.cz, úřední deska.
pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 23390 - 37170

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné