1. kontakt E-MAILEM: jan.stonis@vsb.cz

Požadavky: SŠ s maturitou, dobrá znalost na PC, znalost AJ na komunikační úrovni (komunikace se zahraničními studenty a hosty), milé, příjemné a profesionální vystupování, pozitivní a přátelský přístup ke kolegům a kolegyním, přizpůsobivost a časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup, pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem, ochota pracovat v nepřetržitém provozu 12 hodin směny (2x ranní, 2x volno, 2x noční, 2x volno - 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00), praxe na recepci výhodou, nikoliv podmínkou

Náplň práce: kontrola a hlídání objektu, kontrola příchodů a odchodů osob, spolupráce s ostatními pracovišti na vrátnicích - recepcích, doplňkový prodej zboží a služeb, ubytování studentů a hotelových hostů a vše co s tím souvisí, činnost požární hlídky

Zaměstnanecké výhody: dovolená 30 dnů, dotované stravování, po odpracování 1 roku příspěvek na penzijní připojištění, univerzitní školka, práce v perspektivní organizaci, příjemné pracovní prostředí, parkování pro zaměstnance v areálu univerzity, univerzitní školka, Multisport karta

Vybraní/é uchazeči/ky budou k pohovoru zvaní/é průběžně. do: 30.04.2025, mzda: 23440 - 28990

Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné