Inzerce volných pracovních míst

Prvotní kontakt:
Osobně
Telefon: 326 816 804
E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Náplň práce
- Zajišťuje a řídí činnosti nákupu v souvislosti s realizací projektů Superb a Passat s cílem dosáhnout optimálních nákladů a požadovaných termínů se zaměřením na kovodíly.
- Koordinuje nákupní aktivity k zajištění odpovídajících kapacit dodavatelského portfolia kovodílů pro projekty Superb a Passat.
- Definuje, realizuje a řídí koncernovou strategii projektů
- Zadává úkoly členům projektového týmu - v rámci společnosti ŠA, v rámci koncernových týmů
- Vypracovává zprávy o stavu projektů a prezentuje je na koncernových grémiích
- Koordinuje cenová jednání - s dodavateli, v rámci společnosti ŠA, v rámci koncernových projektů
- požadujeme znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni
- praxe v nákupu, zkušenosti s vedením projektu a praxe ve vedení týmu výhodou
pracovní poměr od: 01.04.2022, mzda: 65012 - 75000

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: