Výběrové řízení. První kontakt telefonicky v pracovní dny v době od 9:00 - 16:00 hod. nebo e-mailem.

Popis pozice:
- výkon přímé obslužné péče u uživatelů (např. pomoc s osobní hygienou, oblékáním, aktivizace)
- spolupráce při vytváření plánů péče klientů
zpracovávání a vedení potřebné dokumentace v programu Cygnus 2

Požadavky:
- min. střední vzdělání bez maturity (vyučen)
- akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
- trestní bezúhonnost
- organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, samostatnost
- schopnost komunikovat se seniory, osobami s demencí a Alzheimerovou chorobou
- ochota pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním

Nabízíme:
- 1,0 úvazek
- zaměstnanecké benefity (dovolená 6 týdnů, příspěvek na obědy, penzijní připojištění apod.)
pravidelné supervize, další vzdělávání
- Jde o nepřetržitý provoz, tedy denní a noční směny (12 hod.)!

Místo výkonu: Domov pokojného stáří sv. Františka, Lidická 89, 790 70 Javorník

Termín nástupu: 1. 5. 2024

Kontaktní osoba: Kamila Macurová – tel.: 731 140 096, e-mail: kamila.macurova@jesenik.charita.cz

Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 12. 5. 2024 e-mailem na adresu: kamila.macurova@jesenik.charita.cz, nebo poštou na adresu: Domov pokojného stáří sv. Františka, Lidická 89, 790 70 Javorník.

Zaslané materiály se uchazečům nevracejí, po skončení výběrového řízení, na které budete pozváni, pokud splňujete dané požadavky, budou skartovány, maily vymazány.

více informací na https://jesenik.charita.cz/volna-mista/ do: 31.05.2025, mzda: 24800

Obor činnosti: Farmacie a zdravotnictví nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen