Jsme stabilní česká společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES systémů v průmyslových podnicích v ČR i zahraničí. Hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Senior ASP.NET Developer.
Náplň práce:
Vývoj ASP.NET webového rozhraní MES systému MASA
Vývoj v jazycích C#, Javascript, Typescript a SQL v prostředí Visual Studio 2022
Práce s FirebirdSQL databází
Spolupráce s kolegy
Podíl na implementaci nových funkcí a změn
Očekáváme:
Znalost jazyka C#
Znalost frameworků ASP.NET MVC, .NET 4 a .NET 5+
Znalost SQL
Znalost JavaScriptu
Znalost anglického jazyka aspoň na úrovni B2
Schopnost pracovat v týmu
Výhodou:
Typescript, AngularJS, JQuery, Bootstrap, Blazor, WebGL
FirebirdSQL, MS SQL
OPC UA, OData, gRPC
Ochota jezdit na služební cesty k našim zákazníkům
Nabízíme:
Motivační finanční ohodnocení dle Vašich schopností
Možnost kariérního růstu; školení v oboru
Práci v týmu zkušených vývojářů
Pružnou pracovní dobu s možností práce na home office 1 - 2 dny v týdnu
Dovolenou navíc za odpracované roky
Roční bonusy
Neformální a příjemné prostředí
Stravenkový paušál v maximální výši, občerstvení na pracovišti
Zdravotní benefity 20 000 Kč ročně
Kancelář 300m od hlavního vlakového nádraží
Více na https://www.elektlabs.cz/kariera

Těšíme se na Vaše CV na emailu jobs@elektlabs.com.

Zaměstnanecké výhody4):
Pružná pracovní doba s možností práce na home office 1 - 2 dny v týdnu
Dovolená navíc za odpracované roky
pracovní poměr od: 15.05.2024, mzda: 30000 - 45000

Obor činnosti: IT nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné

Kontakt