Inzerce volných pracovních míst

Co Vás čeká:
- budete zodpovědní za vedení provozu odloučeného pracoviště DDM ve Vimperku
- na starost budete mít administrativní, organizační a provozní záležitosti
- povedete tým interních a externích zaměstnanců
- především budete pedagogem volného času
- povedete kroužky pro děti, příměstské a pobytové tábory
- budete organizovat příležitostní akce pro děti a veřejnost

Neobejdete se bez:
- pedagogického vzdělání dle zákona o pedagogických pracovnících 563/2004 Sb. (SŠ nebo VŠ pedagogického směru, nebo doplňkového pedagogického studia)
- trestní bezúhonnosti doloženou výpisem z Rejstříku trestů
- předchozí zkušenosti s prací s dětmi

Očekáváme:
- pozitivní vztah k dětem a radost z práce s nimi
- komunikativnost a velká organizační zdatnost
- schopnost týmové spolupráce (zkušenost s vedením týmu je vítána)
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
- kreativní a inovativní přístup, otevřenost změnám a novým myšlenkám
- ochota učit se novým věcem a zájem se rozvíjet
- pozitivní myšlení
- časová flexibilita – ochota práce o prázdninách a občasně o víkendech a svátcích
- velmi dobrá znalost uživatelské práce na PC

Nabízíme:
- plat dle platových tabulek pedagogických pracovníků + příplatek za vedení
- příspěvek na stravování a penzijní spoření
- flexibilní pracovní dobu
- hezké pracovní prostředí
- možnost osobního rozvoje (další vzdělávání)
- 40 dnů dovolené

V případě zájmu o tuto pracovní pozici nám pošlete životopis a motivační dopis na e-mail mzdovka@ddmprachatice.cz do 12. 5. 2024 jako předmět uveďte Výběrové řízení Vimperk.
Vyhrazujeme si právo na základě dodaných písemných materiálů uchazeče nepozvat k výběrovému řízení, případně nevybrat žádného z účastníků výběrového řízení. pracovní poměr od: 01.09.2024, mzda: 34290 - 40060

Obor činnosti: Vzdělávání a výzkum nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné