Jihokorejská společnost Nexen Tire patří mezi nejvýznamnější světové výrobce pneumatik. Její centrály se nalézají v Yangsanu a jihokorejské metropoli Soulu. Nexen Tire je průkopníkem v oblasti využívání nejmodernějších technologií a inovativních výrobních postupů.
Výstavba rozsáhlé moderní továrny v průmyslové zóně Triangle nedaleko Žatce v Ústeckém kraji je mimořádně důležitým milníkem pro rozvoj společnosti Nexen Tire. Stavba splňuje nejpřísnější bezpečnostní a ekologické standardy.
Nexen Tire do stavby výrobní linky, která se bude rozprostírat na ploše 35 hektarů, investuje v první fázi až 22 miliard korun. Díky novému výrobnímu závodu vznikne v Ústeckém kraji postupně až 1500 nových pracovních míst. Plánovaná výrobní kapacita dosáhne 12 milionů pneumatik ročně.
Co vás čeká?
dvousměnný provoz - krátký a dlouhjý týden, 12ti hodinové směny
Plnění požadavků testování pneumatik
Obsluha strojů a zařízení
Příprava a měření pro vyhodnocování výkonu pneumatik
Práce s Excelem
Zavádění nových produktů
Práce s jednoduchými měřícími nástroji
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
SŠ vzdělání, v technickém směru výhodou
Zkušenosti s měřením výhodou (Posuvka, úchylkoměr,…)
Angličtina výhodou
Znalost MS Office
Pečlivost, aktivní přístup při řešení problémů
Důslednost, flexibilitu, logické uvažování
Co Vám můžeme nabídnout?
Docházkový a výkonnostní bonus
Příspěvek na stravování ve výši 92 Kč/směna
13. mzdu
4 týdny dovolené + 5 dní placeného volna
Benefitní kartu
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na dopravu. Možnost využití svozové dopravy
Rodinné benefity
kontakt: prace@nexentire.com pracovní poměr od: 02.05.2024, mzda: 29800 - 30700

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné