Na předchozí inzerát

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 8 - 15 hod
e-mail: kariera@spel.cz
osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Pro nově vznikající výrobní závod na zpracování plechu, do nového a moderního pracovního prostředí v průmyslové zóně Kolín-Ovčáry, hledáme kolegy na pozici "Obsluha děrovacího lisu, laserového řezání".

Pracovní náplň:
Schopnost obsluhovat a programovat děrovací lis a laserové řezací zařízení včetně nastavení parametrů a spouštění a zastavení operací
Znalosti o principu laserového řezání, různých typů laserů, typů materiálů a jejich vlastnostech, stejně jako ovládání a nastavení laserového řezacího zařízení
Provádět vizuální kontrolu vyseknutých, vypálených dílů a případně provádět měření a kontrolu rozměrů pomocí měřicích nástrojů
Pravidelná základní údržba a čištění strojů, nástrojů pro zajištění jejich správného fungování
Identifikace a řešení problémů v průběhu výroby
Spolupráce s ostatními členy výrobního týmu, aby se zajistila hladká a efektivní výroba
Dodržování bezpečnostních postupů a používání ochranných pomůcek pro minimalizaci rizika úrazů.

Očekáváme:
SOŠ, SŠ vzdělání technického směru
Schopnost číst technické výkresy a plány pro správné umístění a vyseknutí plechu podle specifikací
Základní znalosti v oblasti děrovacího lisu
Základní znalosti laserového řezání
Praxe min. 1 rok na podobné pozici
PC znalosti: MS Office-základní
Znalost SW CADMAN-výhodou
Zkušenost s programováním CNC strojů
Samostatnost, flexibilitu, proaktivitu a komunikativnost.

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
Práci na zajímavých technických projektech
Profesní růst a pravidelné vzdělávání, školení a kurzy
Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní kolektiv
Jistotu pracovní smlouvy s možností pracovat na dobu neurčitou, první smlouva na 1 rok
Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií, 13.plat
Příspěvek na stravování.
do: 31.08.2025, mzda: 27000 - 40000

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední