Životopisy zasílejte na email: e-mail: job@alewerans.com

Požadujeme: praxi na pozici obchodního manažera, reprezentativní jednání, vysoké pracovní nasazení, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, Anglický jazyk na komunikativní úrovni, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. B

Náplň práce: vyhledávání nových obchodních příležitostí - péče o stávající klienty, kontakt se zákazníky zejména z řad průmyslových podniků, specifikace požadavků a příprava cenových nabídek, příprava řešení na míru spolu s dopravním oddělením, práce v terénu/home office

Nabízíme: zaměstnání na HPP+ motivační program, služební telefon s neomezeným datovým tarifem, služební vozidlo včetně PHM možné i k soukromým účelům, služební notebook, placené ubytování při služebních cestách (vč. cest do zahraničí) pracovní poměr od: 01.06.2024, mzda: 28000 - 36000

Obor činnosti: Finance, ekonomika nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné