MGM COMPRO je přední výrobce elektrických pohonných systémů, baterií, regulátorů otáček a elektromotorů.
Hledáme zkušeného Manažera kvality, který se stane důležitým členem našeho týmu. Jeho rozhodující role bude spočívat v řízení optimalizačních procesů a zajištění nejvyšších standardů bezpečnosti a výkonu.
Co vás čeká:
" Dohled nad plněním požadavků norem ISO 9001 a ISO/IEC 27001
" Kontrola - vstupní, mezioperační i výstupní
" Audity - účast na externích i provádění interních
" Změnová řízení
" Reklamace - řešení a evidence zákaznických, dodavatelských a interních
" Tvorba interní dokumentace
" Zastřešování 5S a ESD
" Reporting
Co od vhodného kandidáta požadujeme?
" SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně elektrotechnického směru
" Zkušenosti z výrobní společnosti
" Znalosti nástrojů kvality a zkušenosti se systémem řízení kvality
" Znalost angličtiny alespoň na úrovni A2
" Samostatnost
" Smysl pro detail, analytické a pozorovací schopnosti
" Odpovědnost za řešení problémů v oblasti kvality
Co za to nabízíme:
" Kreativní a různorodou práci na zajímavých projektech
" Férové finanční ohodnocení
" Příspěvek na stravu
" Možnost zvýhodněného mobilního tarifu
" Firemní akce
" Příjemné pracovní prostředí
" Vývoj a výrobu, kterou oceňují i světově uznávané technologické společnosti
" Podporu při dalším odborném či jazykovém vzdělávání
" Odměny k životnímu jubileu a za věrnost firmě
" Odměna za doporučení nového zaměstnance 15.000,- CZK
Neváhejte a zjistěte o nás více na webových stránkách www.mgm-compro.com. Naleznete na nich nejen naše produkty, novinky, ale i reference klientů, se kterými spolupracujeme.
Napište nám, rádi Vám o pozici řekneme více osobně.

pracovní poměr od: 01.06.2024, mzda: 35000 - 50000

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední