Inzerce volných pracovních míst

ALW INDUSTRY s.r.o. je česká společnost zabývající se výrobou hliníkových odlitků nejen pro automobilový průmysl.

LISAŘ – Obsluha tlakového licího stroje, + příplatky + náborový příspěvek 25.000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE
• Obsluha automatického pracoviště tlakového licího stroje
• Kontrola kvality výrobků dle návodky
• Základní údržba stroje a pracoviště

OČEKÁVÁME:
• SOU nejlépe technické či elektro, popř. praxe ve výrobní společnosti výhodou/např. vstřikování plastů/
• Manuální zručnost
• ochota práce v nepřetržitém provozu 12 hod směny od 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00, krátký a dlouhý týden

Co nabízíme:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel: 587429106 Email: personalni@alw.cz

Pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás. do: 31.05.2025, mzda: 27000 - 34500

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen