Inzerce volných pracovních míst

Doba zaměstnání: dle dohody.
Náplň práce: odpovědnost za kalibraci měřidel; evidence měřidel a zařízení, dodržování kalibračních lhůt; vytváření a aktualizace metrologických norem; zodpovědnost za správné používání měřících zařízení (školení zaměstnanců); kontrolní měření strojírenských výrobků
Požadujeme: ŠŠ vzdělání; vzdělání či praxe v oboru velkou výhodou; praxe ve strojírenství podmínkou; znalost čtení výkresové dokumentace; uživatelská znalost MS Office; přesnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou samostatnou pracovní pozici, závodní stravování, dobrý kolektiv
Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu
pracovní poměr od: 22.04.2024, mzda: 25000

Obor činnosti: Vzdělávání a výzkum nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné