Požadujeme:
o středoškolské vzdělání s maturitou
o samostatnost, spolehlivost a pečlivost
o znalost podvojného účetnictví a práce s MS Office
o praxe v oboru a ve státní správě vítána
o zkušenosti účtování v CSÚIS výhodou
o trestní bezúhonnost
o zdravotní způsobilost
o nástup dohodou, nejlépe od 1.9.2024
Náplň práce:
samostatné účtování na uceleném úseku účetnictví, účtování daní a dotací, kontrola bankovních výpisů, sledování a evidování pohybu finančních operací a stavu finančních prostředků na bank. účtech.
Nabízíme dále mimo zaměstnaneckých výhod:
o plat v platovém stupni dle započitatelné praxe se zařazením do 9. platové třídy dle Katalogu
prací a po zapracování možnost osobního příplatku
o PP na dobu určitou po zapracování na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody: dovolená ve výši 25 dnů, stravenkový paušál, indispoziční volno ve výši 5 dnů, příspěvek na dovolenou, kulturní a sportovní akce z FKSP, možnost vzdělávání
Kontakt: e-mailem, telefonicky Ing. Eva Enekešová, Marcela Holubová, 477 047 257, 477 047 199
do: 31.08.2025, mzda: 22710 - 32820

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné Vhodné pro OZP: ano