Pozice: Expedient/ka ve výrobě oken a dveří
Kontakt: Kakus Robert Ing., tel.: 733 126 873, e-mail: kakus@intos-praha.cz
Pevní kontakt osobně na provozovně Radětice 67, e-mailem nebo telefonicky po - pá od 8:00 - 17:00 hod.
Hledáme do našeho týmu kolegu na pozici expedient ve výrobě oken a dveří.
Pracovní náplň:
příprava zakázek dle plánu závozu od vedoucích montáží
příprava příslušenství k zakázce dle expedičních listů
zaznamenat změnu stavu zakázky v informačním systému společnosti
komunikace s vedoucími montáží ohledně změn v termínech expedice
vedení evidenci stojanů na hotové výrobky
skládaní materiálu vysokozdvižným vozíkem ( není podmínkou možnost proškolení a získaní oprávnění)
Požadavky :
komunikativnost a ochotu začlenit se do kolektivu
znalost práce na PC
řidičské oprávnění skupina B
znalost práce na vysokozdvižném vozíku výhodou
Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování, volno navíc, odborné školení , mobilní telefon.
Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- nebo dohodou
Místo výkonu práce: INTOS s.r.o., provozovna Radětice, Radětice č.p. 67, Milín

pracovní poměr od: 23.04.2024, mzda: 30000

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné