BARMAN - BARMANKA
Náplň práce:
- obsluha a zajištění provozu baru
- aktivní komunikace s hosty
- práce s pokladnou, péče o svěřený inventář, udržování baru v čistotě

Požadujeme:
- vzdělání v oboru nebo praxi v oboru
- orientaci v oboru včetně znalosti přípravy koktejlů a baristiky
- znalost gastronomických standardů, barmanský kurz výhodou
- základy NJ nebo AJ
- spolehlivost a flexibilitu
- schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování a komunikativnost

Nabízíme:
- práce na směny
- HPP nebo sezónní brigáda
- bezplatné ubytování, stravování za zvýhodněnou směnu
- systém zaměstnaneckých benefitů
- příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce

Zaměstnanecké výhody: ubytování pro zaměstnance zdarma, stravování za zvýhodněnou cenu, zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí, systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravování za zvýhodněnou cenu, bezplatné ubytování, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce), příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce
pracovní poměr od: 01.06.2024, mzda: 26000 - 30000

Obor činnosti: Obchod a prodej nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Vyučen