Náplň práce:
" zajištění a plná odpovědnost za vedení a vyřizování dokumentů v elektronické spisové službě a činnosti s tím dále spojené
" doručování písemností prostřednictvím datových schránek, vypravování a přijímání datových zpráv včetně odstraňování případných nesouladů v odeslání, následná konzultační činnost se zasilateli
" vypravování a doručování analogové pošty (denní pochůzky na poštu)
" spolupráce na rozvoji digitalizace písemností na pracovišti
" činnosti spojené s provozem podatelny a výpravny
" komplexní agenda registru smluv
" zajišťování a odpovědnost za agendu výběrových řízení - příprava podkladů, zadávání prostřednictvím elektronického nástroje (NEN), vyhodnocování zakázek prostřednictvím NEN, příprava podkladů pro uzavření smlouvy
" archivační činnosti a spolupráce při realizaci skartačního řízení
Požadujeme:
" min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
" uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
" výborné komunikační schopnosti a profesionální vystupování, rychlá orientace v problému, smyl pro týmovou spolupráci
" pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, ochota a vstřícnost učit se nové postupy
" trestní bezúhonnost
Výhodou:
" znalost zákona č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě
" znalost zákona č. 340/2015 Sb., o registru smluv
" znalost práce se systémy ESS, NEN
" znalost problematiky výběrových řízení podle zákona o zadávání veřejných zakázek
" praxe v příspěvkových organizacích státu, kraje nebo obce
Nabízíme:
" platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění (10. platová třída), pružná pracovní doba - plný úvazek
" pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
" pět týdnů dovolené, tři dny indispozičního volna
" peněžitý příspěvek na stravování
" stabilitu státní příspěvkové organizace
" zajímavou práci v přední kulturní a výzkumné instituci v prostředí kulturní památky
" volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
Předpokládaný termín nástupu: 1. července 2024
Motivační dopis se strukturovaným životopisem a dokladem o vzdělání zasílejte nejpozději do 7. května 2024 na e-mail: psenakova.pavlina@npu.cz

Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat dne 15. května 2024 - NPÚ ÚOP v Ústí nad Labem, Podmokelská 1/15, Ústí nad Labem.

Zasláním přihlášky dává uchazeč souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví. Informace o zpracování osobních údajů jsou dostupné na: https://www.npu.cz/ochrana-osobnich-udaju.
Národní památkový ústav je oprávněn zrušit výběrové řízení bez udání důvodu.

pracovní poměr od: 01.07.2024, mzda: 23390 - 34370

Obor činnosti: Administrativa nabídka práce Typ: Úřad práce Vzdělání: Střední odborné