Kaktus Reality s.r.o.

Už 4 roky jsme tu pro vás všechny, kteří potřebujete píchnout s realitami

Když před čtyřmi roky Kamil Kůs zakládal společnost Kaktus reality, měl v hlavě jediný cíl - vrátit makléřské profesi zpět respekt a hodnotu, vlastnosti, jež jí právem náleží.  

Od roku 2015 tak v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě vzniká skupina lidí, kde každý nově příchozí musí splňovat hlavní podmínku - být férový a říkat věci pravdivě a na rovinu.

Kamila v kanceláři velmi brzy doplnily Bára a Jana a dnes má v týmu více než deset kolegyň a kolegů, kteří svoji práci dělají srdcem.

Každý umí něco jiného a díky tomu dnes poskytujeme například videoprohlídky - videa natáčíme za pomoci dronu v ultravysokém rozlišení, máme svůj marketing, reklamu a tvoříme vlastní projekty. Spolupracujeme s profesionálním fotografem i architektem, který umí navrhnout architektonickou studii pro případnou rekonstrukci. Umíme sjednat hypoteční úvěr nebo úvěr ze st. spoření, zajistit stěhování, úklidové práce, malování i rekonstrukci.

Nepomáháme lidem jen v oblasti realit. Darujeme krev, podporujeme Charitu Hlučín a jsme Dobrým andělem. Sponzorujeme Ostravské derby, univerzitní hokej a finančně přispíváme dalším lokálním sportovcům a projektům.

Jsme tým, táhneme za jeden provaz a jde nám to skvěle. Působíme po celém Moravskoslezském kraji i za jeho hranicemi. Chystáme projekty v Praze a ke čtvrtým narozeninám jsme vám navíc nadělili druhou pobočku - nyní nás nově najdete i ve Frýdku-Místku, na Tržní ulici, kousek od náměstí Svobody.  

A co si přejeme do dalšího roku? Především chceme stále udržet své dobré jméno a pověst férové realitní kanceláře. Být zde pro vás všechny, kteří potřebujete píchnout s čímkoliv, co se týká nemovitostí.

 

Děkujeme, že jste s námi!

Váš tým Kaktus

 

Kontakt:

Kaktus Reality s.r.o.

Adresa: Kaktus Reality s.r.o.
Hlavní třída 562/85
70800, Ostrava - Poruba Ukázat na mapě

Telefon: work 775711999 Telefon: work 725801603 E-mail: Web: www.kaktusreality.cz

Pobočky:

  • Kaktus Reality s.r.o.
    Hlavní třída 562/85, 70800, Ostrava - Poruba (sídlo)

Naše aktuální nabídka