Změněno: 25.06.2024 v 08:00 ID: 15479404

EROTIC PARTY- evening full of sexy and erotic games. Come, make fun, take off your clothes and just live. You can lick the cream of sexy bodies and play some hot erotic games.

Jsem mladá, štíhlá, sexy dlouhovláska - FOTOGRAFKA a MODERÁTORKA, která se velmi ráda baví. Nyní nově organizuji a moderuji akce v úplně novém clubu SWINGERSOSTRAVA a taky EROTICbaru.
Je to vzrušující zábava, kde zažíváme mnoho EROTIKY, luxusního dráždění, svlékání a masírování. Společně si užíváme různé erotické hry, soutěže, masáže, TANTRU a taky plno sexuálních hrátek.
Přijďte poznat luxusní swingers zábavu zvláště pro PÁRY , v úplně novém erotickém prostředí. S námi se pobavíte, každý ČTVRTEK odpoledne a SOBOTU večer. Připravujeme i středu, zaměřenou na GANGBANG a BUKKAKE.
S důvěrou se na mě obracejte s jakýmkoliv dotazem nebo NÁVRHEM. Můžeme uspořádat společnou akci, dle vašich představ.
Vítám zajímavé ženy, muže a páry, které mají chuť získat své sexy či erotické fotografie a videa ze svých hrátek, stačí se u mě objednat a vás profil vylepšíme. Abychom vás lépe poznali a vy nás, pořádáme za dobrého počasí PIKNIKY na FKK pláži v okolí Ostravy, dle harmonogramu v programu, pouze však za dobrého počasí. Pobavíme se, opalime a zobneme něčeho dobrého. Pro všechny je to ZDARMA.Krásné léto a mnoho erotických zážitků. MELIS

Čtvrtek 13.6. - TANTRA ŠKOLA jak ovládat ŽENU
Pátek 14.6. - HAWAII PÁRTY s masážemi
Sobota 15.6. - FKK PIKNIK - Hlučín jezero ZDARMA 15 až 18 h
Sobota 15.6. - ĎÁBELSKÉ POKUŠENÍ pro PÁRY

Čtvrtek 20.6. - SEXUÁLNÍ AKADEMIE jak na orální sex
Pátek 21.6. - MAZLIVÉ ŠELMY - jak si nás OCHOČIT?
Sobota 22.6. - FKK PIKNIK - FKK Antošovice ZDARMA 15 až 18 h
Sobota 22.6. - SVAŽ si MĚ a vyšukej pro PÁRY

Čtvrtek 27.6. - AUTOEROTIKA přineste nám pomůcky, které vyzkoušíme
Pátek 28.6. - Policejní ZÁTAH - sexuální výslech
Sobota 29.6. - PEKELNÉ ŠUKÁNÍČKO pro PÁRY

Zvu vás do nejlepšího EROTIC Baru v Ostravě ve ČTVRTEK & PÁTEK., kde společně prožíváme tělesnou rozkoš plnými doušky.Vhodne jak.pro samotné ŽENY, MUŽE i páry. Ideální pro seznámení, popovídání a užít si žhavou zábavu. Hrajeme erotické hry, užijete si body SHOT, body RAUT, SVLÍKACÍ KOSTKU, SEXY PEXESO nebo budeme nazí relaxovat v ŘÍMSKÝCH LÁZNÍCH. Při extra příležitostech lížeme šlehačku ze sexy těl a ukážeme vám ta svá, v plné kráse & nahotě. Můžeme si vzájemně laskat těla, dělat sexy úkoly plné rozkoše, stříkání a svlékání.
Přijďte si užít do EROTIC BARU božské nevázanosti. Užijte si slasti a tělesných potěšení jako starověcí Bohové. Probudíme vaší sexualitu, rádi ji prožíváme a uctíváme. Přidejte se k nám a prožijete jedinečnou párty & erotické zážitky.

Pohlaví: Žena

Kontakt

Další podobné inzeráty: