Bodyguard HM

jmenuji se Martin Hrádek, dříve jsem sloužil jako elitní voják 4 BRn-brigáda rychlého nasazení AČR, účast v mezinárodních misích KFOR. Po odchodu z armády jsem se rozhodl založit malou soukromou bezpečnostní službu specializovanou především na osobní ochranu osob. Kdy jako elitní voják jsem získal zkušenosti pro výkon osobního strážce.
Naše služby patří mezi jedno z nejnáročnějších a nejnebezpečnějších povolání na světě. Při plnění náročných úkolů dobře víme, že přebíráme odpovědnost za bezpečí a život klienta.
Smyslem je, aby v ČR byla funkční bezpečnostní služba na profesionální úrovni zajišťující služby v oblasti bezpečnosti pro daného klienta.
Zajištění ochrany pro toho kdo jí potřebuje. Ochrana fyzické osoby, ochrana podnikatelů, ochranka politických subjektů, ochrana zahraničních klientů., ochranka na akcích různého charakteru. 
Ochranka, která bude pří Vás, tam kde jí opravdu potřebujete, tak aby splnila svůj úkol. Detektivní služba na získání patřičných důkazů pro Vás nebo soudní řízení. 

Bodyguard HM působí v rámci ČR i mimo ČR, dle požadavku klienta. Jdeme tam, kde je nás třeba.

Kontakt:

Bodyguard HM

Adresa: Bodyguard HM
Přívozní
17000, Praha 7 Ukázat na mapě

Telefon: work 728184284 E-mail: Web: www.bodyguard-hm.com

Pobočky:

  • Bodyguard HM
    Přívozní , 17000, Praha 7 (sídlo)