Cena:
19 900 Kč
pevná
Změněno: 23.05.2024 v 06:29 ID: 19023716
  • Typ inzerce: Dacia Logan bazar
  • Rok výroby: 2005
  • Najeto: 100000 km
  • Palivo: Benzín
  • Karoserie: Sedan
  • Objem: 1400 ccm
  • V provozu od: 2005
Prodám Dacii Logan r.v. 2005/2006 s úsporným benzínovým motorem 1,4 z koncernu Renault.Jedná se o nesmrtelný agregát s poměrně nízkou spotřebou a vysokou životnosti.

Je to spíše jen nenáročné přibližovadlo nebo pracant a nyní si zde předáme informaci o tom,proč tomu tak je.

Vůz je jen Logan,tohle vám sousedi záviděti nebudou...
Vůz má drobné odlupky svrchního laku(sice drobně,je to jen kosmetika ale vzhled rodinky a hlavně ženy asi řeší)
Vůz má poměrně opotřebený interier sedadel.'(spíš jen vpředu)(je fakt,že tři děti umí nové auto zdemolovat za rok) Leč potahy to umí řešit.Zkrátka na jednom sedadle je trhanec viz foto.
Rožek dveří povrchově orezlý.
Zkrátka vzhledově nic moc. Ikdyž jak se to veme.
Nicméně auto je sice focené vlhké,protože jsem splachovala pyl,ale rozhodně vypadá stejně i suché a nalejme si čistého vínečka,ono to není taková hrůza,jen to popisuju raději horší,vůbec celý popis raději horší,než se pak koukat, jak zklamaně odjedete od prohlídky a já budu mávat šátečkem. :))

Technicky je to však už zcela jiná pohádka,vůz ma najeto jen 100 tisíc a nějaké drobné,motor je naprosto suchý a bez úniků,má výborný podvozek co netluče ani neplave,voda čistá,olej bez emulze,okamžitě startuje,drži teplotu,krásně táhne,neškube,necvaká,neklepe,podvozek to samé- není rozgajdany.Auto má rádio,centrální zamykání,posilovač, ostré brzdy včetně funkční ruční brzdy.Nejdražší věci na vozidle jsou dvě. Technická platná do 8/2025 a fakt,že vozidlo je bez koroze,rantly,spodek,prahy,podběhy .
A že je to český původ a nestočené plně funkční auto. Myslím,že určitě ještě poslouží.
Nedostatky auta

Pravé zadní ložisko hučí, Byl jsem tak hodný,že jsem jej již vyměnil.:o Tož vlastně už nehučí :) Doložím tichem a starým ložiskem v umaštěné bedýnce.
¨Spojka už zabírá nad středem,určitě vydrží ještě 5-10 tisíc km,a pak se hold nechá vyměnit.Stojí 1400 kč i s ložiskem ,celá sada Neklouže,drží,ale není už nová,radši to říkám předem.
Předchozí majitel před lety ,stopil rezervni kolo,věřím však , že každé vrakoviště vám ji věnuje za odvoz či 2 stovky. Mám lepící sadu. a otvor využívám na blbinky.

Nečekejte od auta víc,než to ,že ho naložíte,nastartujete,dojedete kam potřebujete a zase zpět.A tak furt dokola dalších 5 roků bez zásadních investic......
Určitě ještě poslouží a je dost pod cenou dnešních feldek nebo fábií.A je i pohodlnější.Hlavně je považováno za nejodolnější a nejnesmertelnější auto na českém trhu.Díky od výroby vysoké světlé výšce zvládá i lehčí terén .
Vůz byl před inzerci předán k údržbě interieru,vysátí,vyživení,ozonové hloubkové čištění a celková povrchová očista kromě tepování+ základní servisní kontrola.Olej bude třeba vyměnit na podzim.Vůz již nevyužiju,přepis požaduji ,to se domluvíme při koupi.Cena je pevná,jsem 2-4000 kč pod nesmysly,co za toto auto lidé chtějí.Za auto ručím,vím co prodávám a v jakém stavu.Jsem řádný maj a vyžaduji přepis,

Kontakt

Další podobné inzeráty: