Inzerce rodinných domů
Změněno: 20.02.2024 v 16:07 ID: 18698503
Nabízíme dvougenerační RD s garáží, o dvou bytových jednotkách 3+kk s obytnou plochou 71 m2 a 1+1 s halou o rozloze 62 m2. Na pozemku o rozměru 1100 m² jsou parkovací místa a zahrada se zděným domkem a terasou, vše umístěno v okrajové části města Havířov-Šumbark.
Dvoupatrový dům byl zkolaudován v roce 2004. V přízemí se nachází zádveří se vstupem do komory s úložným prostorem. Druhý vstup je do haly s funkčním krbem, dále obývací pokoj propojený s kuchyní a vstupem na zastřešenou terasu. Velká koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a místem na pračku, WC je samostatné a technická místnost. V 2.NP je k dispozici chodba se vstupy do jednotlivých pokojů, ložnice, pokoj, obývací pokoj s kuchyňkou. Koupelna má sprchový kout a je spojena s toaletou. V ložnici je velká šatní vestavěná skříň.
Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci a vytápění zajišťuje zánovní kotel na plyn s bojlerem zakoupený v roce 2020.
Na pozemku stojí zahradní domek s altánem, který můžete využít pro posezení s venkovním grilem a skladovací prostor s dílnou.
Více k nemovitosti vám napoví fotky a osobní prohlídka, kterou si můžete domluvit s majiteli na tel. čísle: 736 100 128

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: