Rodinný dům v Praze, ul. Jihovýchodní IV

Vývoj cen: RD 100 - 200m2, okres Hlavní město Praha

Cena: 15 980 000 Kč

Kód zakázky: 803385. Našim klientům nabízíme ke koupi rodinný dům v žádané lokalitě Praha 4 Záběhlice / Spořilov.

Jedná se o historickou rezidenční čtvrť v lokalitě Prahy 4 a docházkové vzdálenosti na metro Roztyly. Řadový "boční" rodinný dům s garáží stojí na parcele o rozloze 107m2, ke které náleží zahrada o rozloze 226m2.

Dům je v původním stavu vhodném k rekonstrukci dle Vašich představ. Na domě proběhla výměna střešní krytiny, včetně zateplení půdy a obnova topného systému.

Jednoznačně doporučujeme pro rodinné bydlení v klidné lokalitě s kompletní vybaveností i jako investiční příležitost pro uložení finančních prostředků.

Prezentované fotografie - jsou vizualizace možné rekonstrukce. Fotodokumentaci současného stavu si můžete prohlédnout v odkaze na virtuální prohlídku. V případě zájmu jsme Vás propojíme se stavitelem, který pro Vás připraví detailní rozpočet a rekonstrukci domu na klíč.

Pro více informací a termín prohlídky kontaktujte makléře.


Kanalizace: Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě: Kanalizace, Plyn, Vodovod (studna)

ID: 17653509 Naposledy upraveno 10.12.2022 v 05:00

Další podobné inzeráty: rodinné domy v Praze 4

Prohlédněte si také inzerci nemovitostí v nejbližším okolí: rodinné domy Praha 8, rodinné domy Praha 9, rodinné domy Praha 2, rodinné domy Praha 10.
Podívejte se na další nabídky rodinných domů v Praze 4: prodej rodinných domů v Praze 4, pronájem rodinných domů v Praze 4
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty v rubrice rodinné domy nebo v sekci Inzerce nemovitostí.