Inzerce komerčních prostor
Cena:
13 200 000 Kč
vč. pozemků a vnitřního vybavení
Změněno: 11.05.2023 v 18:21 ID: 18344915
Z důvodu vážné nemoci nabízím k prodeji Turistický retrohotel „Pod sedlem“ v Jeseníkách – Koutech nad Desnou.

V přízemí hotelu se nachází velmi oblíbený a navštěvovaný bar, kuchyně, výčep s 26 místy a restaurace se 76 místy u stolu. V prvním poschodí je 14 pokojů s 33 lůžky. Pokoje jsou 1,2,3 lůžkové, vybaveny starším nábytkem a disponují umyvadly se studenou a teplou vodou. Rozdělené WC a koupelny jsou na patře. Půda pod sedlovou střechou je velmi prostorná a nabízí ideální možnost vybudování půdní vestavby. Je zde dotažen rozvod elektřiny, vody a odpadů.

Hotel je vhodný pro hromadné akce, školní výlety, školy v přírodě, turistické akce, sportovní soustředěné, ubytování montážních skupin apod.

Hotel má vlastní parkoviště, vhodné i pro bus. Součástí areálu je veřejné tábořiště pro stany, případně karavany. Ideální lokalita pro celoroční rekreaci.

Lyžařský areál Kouty je od hotelu vzdálen cca 500m, vlakové nádraží 50m, zastávky autobusů před hotelem. V místě je několik menších lyžařských vleků v délce cca 700m, středisko na Červenohorském sedle 15km, areál Přemyslov 5 km. Kouty nad Desnou jsou výchozím místem turistických a cykloturistických tras.

Prodejem hotelu se nabízí velmi zajímavá možnost pro investory, ideálně větší stavební firmy, které mohou nemovitost upravit pro potřeby svých kmenových zaměstnanců.

Po vzájemné dohodě umožním zájemcům prohlídku objektu.
Kontakty: Jiljí Kocian tel. 777626452.

Hypotéka

Získejte tuto nemovitost od:
41 910 Kč měsíčně.

Chci vědět více

Další podobné inzeráty: