Prodej, Pozemky pro bydlení, 842 m2


při rychlém jednání možná dohoda o ceně

Kód zakázky: 126241, Nabízíme k prodeji velmi krásný, rovinatý a slunný stavební pozemek o rozloze 842m² v obci Horní Domaslavice s výhledem na Lysou horu a další vrcholky Beskyd. Velkou výhodou tohoto pozemku je právě dostupnost Žermanické přehrady a Beskyd, kdy toto zajištuje dostatečné sportovní a kulturní vyžití. Milovníci kol a pěší turistiky jistě ocení hustou sít turistických cest v blízkosti a zároveň města Frýdek-Místek a Havířov v dojezdové vzdálenosti cca 10km, nabízí dostatečné množství kulturního vyžití a možnosti nákupů. Samotné Horní Domaslavice mají výbornou občanskou vybavenost jako školu, školku, poštu, obchody a restaurace, kdy tato malebná obec se stále rozvíjí a je vhodná ke klidnému a pohodovému bydlení.

Pozemek je přístupný z obecní asfaltové komunikace a nachází se ve velmi klidné části obce. Voda a elektřina je na hranici pozemku. Pozemek se nachází v těsné blízkosti zastávky autobusu, který zajištuje spojení mezi městy Havířov a Frýdek-Místek

Možnost koupě dalších podobných pozemků, které přímo sousedí s uvedeným stavebním pozemkem, kdy se jedná také o samostatné stavební parcely. Vhodné zejména jako budoucí investiční záměr pro výstavbu RD například pro děti, nebo rodinné příslušníky. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce. Do konce března 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

ID: 18229452 Naposledy upraveno 13.03.2023 v 12:18

Další podobné inzeráty: pozemky ve Frýdku-Místku