Cena:
Změněno: 14.07.2024 v 12:30 ID: 18418343
Nabízím k prodeji dřevěnou chatu v chatové oblasti, ve velmi vyhledávané lokalitě, v malé obci Suchá Rudná na úpatí Pradědu, v CHKO Jeseníky.
Chatu lze celoročně užívat, má veškeré vybavení, vodu, elektřinu, je napojena na kanalizaci, ohřev teplé vody (boiler), vytápění dřevem krbovými kamny, nebo elektrickými přímotopy. Vlastní vybavená kuchyň, s ledničkou. Koupelna s umyvadlem, WC a sprchovým koutem.
Chata po kompletní rekonstrukci, nová plastová okna. Venkovní zastřešená terasa, přístavek na uložení nářadí/úschovna kol nebo lyží. Hodně úložného prostoru, mimo pokoje na obrázku také i velká komora/šatna.
Příjezd možný po asfaltové cestě až k chatě. Přímo u chaty je vlastní parkovací místo pro jedno auto, další parkování možné na parkovišti 50 m od chaty. Vedle chaty hřiště, možnost sportovního vyžití.
V dosahu autobusová zastávka, v blízkosti hotel Paramon, kde je možno domluvit stravování za skvělé ceny a pobyt si užít bez nutnosti vlastního vaření.
Chata leží na pozemku o velikosti 177 m2, v klidné a ekologicky nezatížené lokalitě, v krásném prostředí, v destinaci s nejčistším vzduchem, v podhůří Jeseníků (5km Karlova Studánka, Hvězda, v blízkosti vleky Kopřivná, Annaberg a další)..
Okolí je přímo stvořené pro milovníky přírody, turistiky, cykloturistiky, v zimě pak pro sjezdové lyžování či běžky.

Chata ihned k nastěhování, prodej včetně vybavení.
Vlastní prodej, bez realitky, zajistíme smluvní dokumentaci k prodeji, včetně bankovní úschovy složené prodejní ceny. Vyhrazuji si právo prodat nejvyšší nabídce. Realitky nevolat, pouze vážní zájemci.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: