Inzerce bytů
Cena: Rezervováno
Změněno: 18.03.2024 v 09:45 ID: 18864803
Kód zakázky: 220898, Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Rád bych Vám představil exkluzivní nabídku prodeje bytu 2+1 v Rožnově, na Lidické třídě. Tento zděný bytový dům s dvěma vchody je situován ve vnitrobloku, obklopeném zelení a stromy, v blízkosti Jungmannova parku, Meteoru a rekreační oblasti Malého a Velkého jezu.

Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží a má rozlohu 55 m2. K bytu náleží i sklepní prostory. Prostory bytu jsou ve velmi dobrém stavu. Dispozičně se skládá z kuchyně, dvou prostorných pokojů, chodby a koupelny s vanou a WC. Místnosti jsou orientovány na východ a západ. V bytě jsou plastová okna a předokenní žaluzie. Prostory sušárny a kolárny jsou k dispozici v suterénu domu.

Parkování je možné v okolí domu mimo parkovací zóny. Autobusová zastávka je vzdálena pouze 100 metrů a obchody s veškerými službami jsou nedaleko.

Tato nemovitost nabízí výjimečné bydlení na jednom z nejvyhledávanějších míst v Českých Budějovicích a představuje také zajímavou investiční příležitost.

Pro další otázky nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Oldřich Konfršt

Bidli reality, a.s.

Jindřišská 889/17, Praha 1

Více informací o Bidli reality, a.s.


Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: