Cena: Cena k jednání
Změněno: 10.06.2024 v 19:37 ID: 19062947
Nabízím Vám rodinný dům umístěný v Beskydech v obci Janovice po celkové rekonstrukci, která byla dokončena v roce 2021.

Rozsah rekonstrukce interiéru - nové rozvody elektřiny v mědi, odpady, rozvody vody a nové omítky. Vyvložkování komínu, vybetonované podlahy a na nich kombinace laminátových podlah a velkoformátové rektifikované dlažby, obložky a dveře, LED svítidla, kování, žaluzie, zábradlí, parapety, baterie, sanitární keramika, schodiště, plastová okna značky Macek s trojskly, výměna radiátorů značky Korado a jejich rozvodů. TV zásuvky jsou ve všech pokojích.

Přízemí domu - chodba, schodiště, vchod do sklepa, pokoj, obývací pokoj s kuchyní a velká koupelna - vana 200 cm, sprchový kout walk-in 160 cm, umyvadla, úložný prostor, baterie podomítkové značky Grohe, WC s geberitem a bidetovou sprškou. Taktéž přípojka na pračku a sušičku. Podlahové vytápění i radiátor.

Kuchyňská linka - spousta úložných prostor, varná deska, granitový dřez, baterie s výsuvnou sprchou, myčka, lednice, horkovzdušná trouba a mikrovlnná trouba. Velkorysý pracovní prostor s dostatkem zásuvek.

První patro – čtyři neprůchozí pokoje a druhá koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Sklep – dům je celopodsklepený, má tedy čtyři velké místnosti, přičemž jedna místnost slouží jako technická s kotlem a s přívodem pro pračku a sušičku. Také ve sklepě proběhla rozsáhlá rekonstrukce. Podlahu ve sklepech jsme snížili, aby z něj byly plnohodnotné pokoje (např. tělocvična, spižírna, sauna, klubovna apod.). Podlahy jsme zateplili polystyrenem, vybetonovali voděvzdorným betonem a položili novou dlažbu. Omítky jsou sanační. Plynový kotel značky Viessmann.

Venkovní garáž -(40m2) která taktéž prošla kompletní rekonstrukcí s přívodem elektřiny a vody, ve které je také kůlna a venkovní koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. I zde proběhla výměna oken, dveří a elektrických garážových vrat, vybetonování podlah, hydroizolace, položení dlažby a obkladů, výmalba nových omítek, nová fasáda a osvětlení a nová střecha.

Rozsah rekonstrukce exteriéru - zateplení domu grafitovým polystyrenem tloušťky 140 mm, nová fasáda v kombinaci bílé barvy a antracitového obkladu velkého formátu 120x60, terasa 6x4 m, která je orientována na západ a je na ni východ z kuchyně. Byla zateplena celá obálka domu včetně podzemní části sklepů a odvodnění husími krky kolem domu. Dále foukaná izolace střechy, okapový chodník kolem domu, fasádní LED svítidla a venkovní přívod vody.
Osadili jsme nový septik, v obci se má brzy budovat kanalizace. Voda je z řádu a dům je připojen na elektřinu a plyn.
K domu je příjezd po obecní komunikaci, čili pokud chcete bydlet na horách, ale zároveň se v zimě dostat pohodlně do práce, je toto umístění ideální volbou.
Pojetí parkovacích míst a přední části plotu necháváme na nových majitelích.
Rovinatý pozemek je oplocen ze tří stran.

V domě je možné nechat rok a půl nové vybavení.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle těchto podmínek.

Další podobné inzeráty: