MÍŠA - kříženec 10 kg - kastrovaný psík 7 let

Měl jsem domov, svou rodinu, která se o mě zprvu hezky starala. Žil jsem uvnitř, měl dobré jídlo, mí lidé mě i cvičili. Miloval jsem je celým srdcem! Nevím, co se stalo, ale pak se začalo vše kazit. Lidé se přestali mít rádi a myslím, že přestali mít rádi i mě. Za nějakou dobu mě dali do útulku, kde jsem čekal a čekal, ale marně. Nyní jsem v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi, kde mi slíbili, že své štěstí ještě najdu. Prosím, adoptujte mě.

K cizím lidem jsem zprvu opatrný a bázlivý. Potřebuji svůj čas, přijít sám, zjistit, že mi od Vás nic nehrozí. A jakmile Vám ukáži bříško, je vyhráno :-) Poté jsem skvělý, mazlivý, kontaktní pejsek.

Umím několik povelů, miluji jakékoli aktivity, výlety, hračky, užívám si nových zážitků, dokonce i jízdy v MHD. Na vodítku umím.

Hygienické návyky mám 100%, neničím, o samotě neštěkám (je vyzkoušeno i 8 hodin).
Psy a feny do mé velikosti snesu, větších se bojím a štěkám na ně. V dočasné péči mám kočičího kamaráda, se kterým jsem bez problému, dokonce si s ním chci hrát. Vzhledem k mé počáteční bázlivosti nejsem vhodný k dětem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, bez zdravotních problémů - veškerá vyšetření mám v pořádku. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek.

Volejte na 776 666 258 ( od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin ).
Dočasná péče Brno.

ID: 18159475 Naposledy upraveno 23.01.2023 v 19:09

zobrazit telefon
Brno (603 00)

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: psi a štěňata