DONEČEK - Ovčák s PP 50 kg - kastrovaný psík 11 let

Jsem Doneček, vlídný dědeček, německý ovčák s PP. Tolik jsme se s pánečkem milovali, byli jsme jedno tělo, jedna duše. Ale jednoho dne odešel do nemocnice a prý se již nevrátí. Příbuzní slíbili, že se postarají, ale začal jsem jim překážet. Porušili tak svůj slib a objednali mi smrtící injekci. Naštěstí se o tom dozvěděla jedna hodná paní, která zavolala spolku Psí senioři v nouzi, kde mě ze dne na den přijali do péče. Byl jsem zachráněn. Žiji, ale chybí mi jistota, láska. Prosím, adoptujte mě, udělejte mi krásné stáří a dejte tak klid i mému původnímu pánečkovi.

Jsem úžasný, mazlivý, kontaktní, miluji lidi a jakékoli aktivity. Budete mě mít stále u sebe, ať při lenošení, tak na procházce. Mohu s Vámi jezdit i autem. Na vodítku umím, časem mohu chodit i bez něj. Poslouchám. A prý je se mnou i legrace. Hygienické návyky dodržuji na 100%, neničím. Zprvu jsem o samotě poplakával, ale když jsem zjistil, že se mí dočasní pečovatelé vrátí, přestal jsem. Manipulaci snesu, i na veterině jsem byl hodný.

Mohu k fenkám, rozumným psům, rozumným dětem. Kočky prý proháním, ale neublížím.
Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě bez schodů. Chodím dobře, ale schody prý škodí mým zádům a nohám, přeci jen mám už nějaký věk a nejsem drobeček. Užívám kloubní výživu.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkování mě čeká. Krev i srdíčko mám v pořádku. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek.
Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy.
Dočasná péče Chrást, okres Nymburk (u Prahy).

ID: 18105566 Naposledy upraveno 25.01.2023 v 06:01

zobrazit telefon
okres Nymburk

Odpovědět na inzerát

Home4Pets
Májová 54, 25241, Břežany II
www.Home4Pets.cz

Více informací o Home4Pets

Další podobné inzeráty: Německý ovčák