Velnes relax , spolek

PRIVÁTNÍ RELAXAČNÍ WELLNESS CENTRUM PRAHA ĎÁBLICE.

Zažijte nezapomenutelné chvíle plné zábavy a relaxace těla a ducha v sauně nebo vířivce. V příjemném, tématickém privátním prostředí, které Vám přivodí nezapomenutelné chvíle pohody a uvolnění ve vířivce nebo sauně z každodenního stresu. Přijďte k nám strávit chvíle radosti, štěstí a rodinné pohody do vířivky a saun. Nabízíme vše pro soukromé, společenské a firemní relaxační aktivity.


K dispozici budete mít:


V našem wellness centru jsme pro Vás připravili tři privátní zóny wellness, určené k plnohodnotné regeneraci a relaxaci Vašeho těla a duše.


PRIVÁTNÍ ZÓNA Č. 1 - VODNÍ SVĚT MEDÚZY 34M²

Obsahuje hydromasážní vanu Whirlpool (viřivka 2, 3 x 2, 3m), finskou saunu,  odpočívací zázemí s lehátky ,  Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby), Wifi free, ochlazovací sprcha, WC, objednávkový tablet + výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim. ). Samozřejmostí je diskrétnost a hygiena. O intimní osvětlení se stará soustava led světel, které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.


PRIVÁTNÍ ZÓNA Č. 2 - ZELENÝ SVĚT S VODOPÁDY 30M²

Obsahuje hydromasážní vanu Whirlpool (viřivka 2, 2 x 2, 2m), infrasaunu, parní kabinu,  odpočívací zázemí s lehátky ,  Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby), Wifi free, ochlazovací sprcha, WC, objednávkový tablet + výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim. ) . Samozřejmostí je diskrétnost a hygiena.  O intimní osvětlení se stará soustava led světel , které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.


PRIVÁTNÍ ZÓNA Č. 3 -  VESMÍR 30M²

Obsahuje hydromasážní vanu Whirlpool (viřivka 2, 2 x 2, 2m), parní saunu (turecká sauna), odpočívací zázemí s lehátky,  Smart TV (plný zábavy a relaxační hudby), Wifi free, ochlazovací sprcha, WC, objednávkový tablet + výdejní box (naší prioritou je, aby jste nebyli ničím rušeni při Vaší relaxaci a odpočinku a dodrželi pitný režim. ). Samozřejmostí je diskrétnost a hygiena.  O intimní osvětlení se stará soustava led světel , které si můžete sami nastavit tak jak je vám příjemné.


Náš proškolený personál Vám bude plně k dispozici.


Těšíme se na vaší návštěvu, Váš Wellness team Praha Ďáblice.

Kontakt:

Velnes relax , spolek

Adresa: Velnes relax , spolek
Bínova 532/8
18200, Praha 8 Ukázat na mapě

Telefon: work 777200031 E-mail: Web: www.wellness-dablice.cz

Pobočky:

  • Velnes relax , spolek
    Bínova 532/8, 18200, Praha 8 (sídlo)